Aankomende wedstrijden


TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaal
BVB17/09 20:15Wanty Gent Hawks HSE A101 - 68Heren ATolhuis Sportarena
COM21/09 09:15U12 E22 - 70BBC Desselgem G12 BPalaestra
COM21/09 11:00Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 A55 - 73U14 Heren AEvenementenhal De Schelp
COM21/09 11:15U12 C20 - 57Olympos Marke G12 APalaestra
COM21/09 11:15U10 A - Koninklijk Basket Team ION Waregem G10 BPalaestra
COM21/09 11:15U10 D - Gent-Oost Eagles G10 BSporthal Nazareth
COM21/09 11:30Kortrijk Spurs G12 B77 - 72U12 ASporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
COM21/09 12:00Oxaco BBC Boechout J16 A107 - 70U16 Heren ASportpark Sneppenbos
COM21/09 12:30BBC Wildcats Gavere G10 A - U10 CDe Vierklaver
COM21/09 13:30Kortrijk Spurs G08 C1 - 1U8 BSporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
COM21/09 15:00Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J16 B93 - 34U16 Heren BDe Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
COM21/09 17:30Remant Basics Melsele-Beveren HSE B73 - 68Heren C't wit zand
COM21/09 18:00Koninklijk Basket Team ION Waregem DSE B83 - 51Dames ADe Treffer (Stedelijke Sporthal)
COM21/09 18:00Remant Basics Melsele-Beveren HSE D67 - 62Heren F't wit zand
COM21/09 19:15Sgolba Aalter DSE A55 - 66Dames BSportpark Aalter
COM21/09 20:00Remant Basics Melsele-Beveren HSE C68 - 75Heren E't wit zand
COM21/09 20:30B.B.C. Zele HSE A79 - 62Heren DV.H.V.D.
COM21/09 20:45GSG Aarschot HSE A64 - 54Heren BStedelijke Sporthal Demervallei
COM22/09 09:15U10 B1 - 1KBBC Bavi Gent G10 AOCP
COM22/09 11:00U18 Heren A64 - 70Sgolba Aalter J18 ASporthal Nazareth
COM22/09 11:15U12 D31 - 48BBC Assenede G12 AOCP
COM22/09 11:15U8 A - BJM-Gembas Knesselare G08 AOCP
COM22/09 12:30Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde J21 B37 - 55U21 Heren CRode Los
COM22/09 13:00U14 Dames A50 - 53B.C. Blue Stars Brugge M14 ASporthal Nazareth
COM22/09 13:00Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde G14 A83 - 23U14 Gemend DRode Los
COM22/09 13:15U14 Gemengd B54 - 42Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G14 BOCP
COM22/09 13:15U12 B50 - 16BBC Falco Gent G12 COCP
COM22/09 15:00U14 Gemengd C78 - 27Basket MIDWEST SPIE Izegem G14 BSporthal Nazareth
COM22/09 15:00Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde J18 A40 - 100U18 Heren BRode Los
COM22/09 15:15U16 Heren C27 - 74Olympos Marke J16 AOCP
COM22/09 17:00U19 Dames A73 - 46Notre Dame Leuven M19 ASporthal Nazareth
COM22/09 17:00Remant Basics Melsele-Beveren HSE A91 - 84Heren A't wit zand

LAATSTE CLUBNIEUWS

Het bleef spannend tot het einde in de wedstrijd tussen Basics Melsele-Beveren en LDP Donza. Aan de buzzer stond het 77-77 en dus volgende er verlengingen. Maar daarin begaf Donza het en zo werd het uiteindelijk nog 91-87. Bij de fusieploef hebben ze tot de laatste seconde gestreden voor wat ze waard waren.

Lees het volledige artikel via de "meer lezen" knop. 

  Lees meer...

  

De volgende wedstrijd van de heren A is nu zaterdag (14/09) om 20u30 in het OCP tegen BBC Croonen Lommel!

  

Vanaf heden kan u zich inschrijven voor het mosselfeest via onze website!
U geeft uw inschrijving door, schrijft het bedrag over en ontvangt in de dagen erna van ons een bevestiging van uw inschrijving!

 

 

JavaScript is uitgeschakeld in uw browser. Klik hier om onze ticketwinkel zonder JavaScript te openen.

  

  

Meer mededelingen ...

Clubactiviteiten

18/09/2019 00:00 Scheidsrechter cursus
11/10/2019 18:00 Mosselfeest
14/10/2019 00:00 Koekenverkoop
18/01/2020 19:00 Nieuwjaarsreceptie
14/03/2020 00:00 Sponsordag
20/03/2020 19:30 Quiz
01/05/2020 09:00 Eindeseizoens BBQ

Volg ons op Facebook

MET DANK AAN ONZE PARTNERS

 

 

VOLG LDP DONZA OP VOLGENDE SOCIAL MEDIA KANALEN.