Wedstrijden

Wedstrijden

Kies een periode uit de lijst

TypeTijdstipThuisploegUitslagBezoekersZaalVertrek
Competitie28/09/2019 09:00Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G10 B - U10 CEvenementenhal De Schelp
Competitie28/09/2019 10:00U21 Heren A - Panters Baasrode J21 APalaestra
Competitie28/09/2019 11:00Holstra WINGS Wevelgem-Moorsele G14 B - U14 Gemengd BEvenementenhal De Schelp
Competitie28/09/2019 11:00BBC Falco Gent G12 B - U12 ASint Janscollege
Competitie28/09/2019 11:15U10 D - Amon Jeugd Gentson G10 CSporthal Nazareth
Competitie28/09/2019 12:00Kortrijk Spurs J16 B - U16 Heren BSporthal Lange Munte
Competitie28/09/2019 12:00U21 Heren B - BBC Helios Ford Zottegem J21 APalaestra
Competitie28/09/2019 12:30BBC Wildcats Gavere J21 A - U21 Heren CDe Vierklaver
Competitie28/09/2019 13:00Amon Jeugd Gentson G14 B - U14 Gemend DProvinciale Sporthal Henleykaai
Competitie28/09/2019 13:30U16 Heren A - Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J16 AOCP
Competitie28/09/2019 14:00U14 Heren A - Kortrijk Spurs G14 APalaestra
Competitie28/09/2019 14:45Basket MIDWEST SPIE Izegem J18 A - U18 Heren ASporthal Kachtem
Competitie28/09/2019 15:30U16 Heren C - Haantjes-D'Hondt Interieur-Oudenaarde J16 AOCP
Competitie28/09/2019 18:00Dames A - KBBC Bavi Gent DSE APalaestra
Competitie28/09/2019 18:15Heren B - Kortrijk Spurs HSE BOCP
Competitie28/09/2019 20:00Dames B - Koninklijke Sint-Niklase Condors DSE APalaestra
Competitie28/09/2019 20:30Heren A - Hubo Limburg United HSE BOCP
Competitie29/09/2019 09:15U10 B - KBBC Upkot Sparta Laarne G10 AOCP
Competitie29/09/2019 10:30Kangoeroes Pitzemburg Mechelen M19 A - U19 Dames AStedelijke Sporthal Winketkaai
Competitie29/09/2019 11:00Koninklijk Basket Team ION Waregem J18 B - U18 Heren BDe Treffer (Stedelijke Sporthal)
Competitie29/09/2019 11:00Tigers Evergem M14 A - U14 Dames AGemeentelijke Sporthal Evergem-centrum
Competitie29/09/2019 11:00U12 C - Rozenbeka Oostrozebeke G12 BSporthal Nazareth
Competitie29/09/2019 11:00Bobcat Wielsbeke G10 A - U10 ASporthal Hernieuwenburg
Competitie29/09/2019 11:15U8 A - Gent-Oost Eagles G08 AOCP
Competitie29/09/2019 11:15U12 D - Gent-Oost Eagles G12 BOCP
Competitie29/09/2019 13:00U14 Gemengd C - BBC Gullegem G14 ASporthal Nazareth
Competitie29/09/2019 13:15U12 B - Amon Jeugd Gentson G12 BOCP
Competitie29/09/2019 14:00Heren D - BBC Olympia Denderleeuw HSE BOCP
Competitie29/09/2019 14:30Kortrijk Spurs M16 B - U16 Dames ASC Mimosa
Competitie29/09/2019 15:00Heren E - BBC Scheldejeugd Temse HSE BSporthal Nazareth
Competitie29/09/2019 16:00Heren C - BBC Scheldejeugd Temse HSE AOCP
Competitie29/09/2019 17:00Heren F - BBC Scheldejeugd Temse HSE CSporthal Nazareth